Ką reiškia vardas Bernadeta ? Vardo Bernadeta reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Bernadeta – prancūzų kilmės vardas, kurio trumpiniai: Bernada, Beta, Deta. Bažnytinėje lotynų kalboje Bernadetta, kuris kildinamas iš prancūzų kalbos vardo Bernadette, o šis yra priesagos -ette (mažyb.) vedinys iš Bernarda.

Vardadienis: Vasario mėn. 18 d. – Bernadetos vardo diena.

Bernadetos apdovanotos kantrybe ir noru išreikšti savąjį “Aš” visam supančiam pasauliui.Labai mėgėjos klausytis savo balso skambesio. Gali tarškėti neužsičiaupdama nors ir visą dieną, jei tik kas nors jų klausytų. Jos jausmingos ir emocionalios, mėgsta dalytis savais išgyvenimais su draugais.

Bernadetos turi gerą nuovoką. Pavyzdžiui, darbe iškilus problemai jos pirmosios supranta jų esmę ir pateikia būdus jai išspręsti. Jos moka klausytis ir visada žino, kaip padėti žmonėms. Turėdamos įgimtą jutimo jausmą, moka klausytis ir intuicijos balso.

Bernadetoms būdinga knaisiotis savyje, daryti savianalizę ir mokytis įgyti dvasinę ramybę. Kitais žodžiais, filosofinės paieškos padeda atvirkštiniam ryšiui su vidiniu “Aš”. Turtinga vaizduotė padeda įvykdyti sugalvotus planus bei užduotis.
Bernadetos labai mėgsta pasivaikščiojimus, plaukimą, slides. Norėdamos atsipalaiduoti praktikuoja jogą arba meditaciją.

Bernadetos apdovanotos ir prieštaringu įtariu charakteriu. Iš vienos pusės, jos siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – trokšta būti dėmesio centre. Kai kada jos susipainioja ir nežino netgi ko nori.

Panašūs vardai:

 1. Beatričė
 2. Brigita
 3. Beatrisa
 4. Burgailė
 5. Butmantė
 • BERNADETA

  man patinka mano vardas , bet noreciau , kad mano vardas butu greta

 • Skaiste

  Labai gražus vardas :)

 • bernad@

  Mano vardas BERNADETA, bet norėčiau, kad būtų Simona. Man mano vardas atrodo per ilgas.

 • Gervuogė

  Fantastiškas vardas! :)

 • Bernadeta

  Mano vardas Bernadeta ir as labai dziaugiuosi