Ką reiškia vardas Cecilija ? Vardo Cecilija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Cecilija – (1) lot., trump. Cecilė, Celė, Cilė, tarm. Cicilija, Cicilia, Cicilė ryt. aukšt., dz., žem., Cecė šiaur. žem., iš lot. Caecilia, kuris iš vyr. v. Caecilius, žr. Cecilijus.

Vardadienis: Lapkričio mėn 22 d. – Cecilijų vardo diena.

Cecilija – tai moteriškas vardas, kilęs iš romėnų ir lotynų kalbų vardo Caecilia, kuris reiškia “aklas”.

Cecilijos malonios, komunikabilios, žvitraus proto, visuomet pasitempusios ir visada stengiasi išlikti savimi bet kokioje draugijoje. Jos patraukia žmonių dėmesį. Draugiškos bendravimo manieros paverčia jų namus susibūrimo vietomis. Jos turi daugybę interesų ir niekada nesistengia kontroliuoti vyro ar tikrinti, kaip jis praleidžia laisvą laiką. Pasitikėjimas – vienas jos bruožų. Cecilijos turi nuostabią intuiciją ir pranašavimų dovaną. Jų vienintelis turtas – ne pinigai ir ne materialinės vertybės, o liepsninga širdis ir nuostabiai gera siela.

Cecilijos labai temperamentingos, todėl sekse jos aistringos ir to pačio reikalauja iš savo partnerio. Didžiausias procentas skyrybų įvyksta dėl nesutarimų intymiame gyvenime.

Cecilijos labai gerai jaučiasi visuomeniniame darbe. Niekas aiškiau nesugebės išaiškinti užduoties ar pavedimo kaip jos. Tačiau nemėgsta, kai jas bando “laikyti už pavadėlio”. Jos dirba iš idėjos, o ne iš prievartos.

Cecilijos puikios mokytojos, astrologės, istorikės, chemikės, medikės, psichologės.

Cecilijų laimingi skaičiai – 25 ir 28.

Panašūs vardai:

  1. Cecilė
  2. Cecilijus
  3. Cecilius
  4. Cilė
  5. Celerina