Ką reiškia vardas Hermas ? Vardo Hermas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Hermas – (1), (2) var. Hermis,1. graik., iš sulotyninto graik. Hermes, kuris iš mitologinio graikų vardo Hermes — Hermis, dievų pasiuntinys, 2. liet. trumpinys iš vok. Hermanas.

Vardadienis: Balandžio 7 d.

Hermanai labai greitai supyksta ir taip pat greitai atsileidžia, net pamiršdami dėl ko buvo įsiutę. Jie ne kerštingi, nesugeba ilgai gailėtis. Gali paprašyti atleidimo net ir aršiausio savo priešo,jeigu pajunta užgavę jį.
Hermanai gyvena šia diena, šia akimirka, šia valanda. Jie nesugeba pripažinti pralaimėjimo, nors šis būna neakivaizdus,gyvena šia akimirka, šia valanda. Jie nesugeba pripažinti pralaimėjimo, nors šis būna neakivaizdus, nes visada tiki laiminga pabaiga.
Hermanų blogosios savybės: „nachališkumas“, nekantrumas, egoizmas, impulsyvumas.
Hermanai visada nori lyderiauti, todėl renkasi tokias profesijas, kaip politiką, sportą, karinę tarnybą. Jie geri sportininkai. Jei tampa viršininkais, tai būna visiški idealistai. Pavaldiniai turi jiems lankstytis; nori, kad juos vadintų bosu. Labai lengvai dalija apdovanojimus. Būdami iš prigimties labai judrūs, nemėgsta flegmatiškų darbuotojų.
Hermanai turi geros sveikatos ir nekreipia dėmesio į ligos simptomus. Nors jie lyderiai, tačiau turi gerą širdį ir dvasiškai pažeidžiami.

Panašūs vardai:

  1. Hermanas
  2. Henrikas
  3. Henris
  4. Heraklis
  5. Herbertas