Rytoj vardadienius švenčia:

(l) liet., trump. Vina, Vinga, iš vyr. v. Vingaila, žr. Vingailas

Pelagija - graik., trump. Pelaga, iš suiotyninto graik. Pelagia, kuris iš vyr. v. Pelagius, žr. Pelagijus.

Vardadienis: Birželio mėn. 10 d. – Pelagijos vardo diena.

Vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus vyras. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai.

Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai.

Liutgarda – (1) germ., trump. Liutė, Garda, iš sulotyninto germ. Lutgarda, Lutgardis iš germ. Luitgard, Luitgardis: sen. vok. aukšt. liut „tauta“ + sen. saksų gard „apsauga, saugotoja“.

Vardadienis: Birželio 10 d.

Dvasinė potencija ypač didelė. Jūs sugebate įkvėpti kitus žmones ir aplinkiniai mielai seka jūsų pavyzdžiu. Įgimta vidinė stiprybė ir atsargumas suteikia jums galimybę būti puikiu mokytoju, socialiniu darbuotoju, filosofu ar asmeniniu patarėju. Nesvarbu, kokioje srityje nuspręsite dirbti, išnaudokite savo pastabumą ir jautrumą aplinkai. Jūs pasižymite itin gera intuicija.

Galindas – (1) suliet. prūs., iš prūs. genties vardo galindai (vns. galindas).

Vardadienis: Birželio 10 d.

Šio vardo savininkas labai domisi filosofija ir metafizika, psichologija ir parapsichologija. Jums kartais labai pasiseka – gauti netikėtą palikimą ar valstybinę premiją .Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovai.

Eigantas – (1) liet., trump. Eigas, Eigys, Eigis, ei- (žr. Eibaras) + gant- (: liet. ginti, gan-yti „saugoti“).

Vardadienis: Birželio 10 d.

Šio vardo savininkas yra labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Jūs atsargus, kartais netgi įtarus, atsimenate visas šventes, sugebate būti labai svetingas. Esant reikalui, gali būti labai drąsus ir labai užsispyręs. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovai.

Diana – lotyniškas vardas Dijana, iš lotynų kalbos Diana, kuris iš romėnų mitologinio vardo Diana (iš Diviana) — mėnulio ir medžioklės deivė: lot. diva „deivė“.

Vardadienis: Birželio 10 d., rugpjūčio 13 d. – Dianos vardo diena.

Dianos turi įgimtą dovaną aistrą gyvenimui. Jos labai seksualios ir aistringos miegamajame, mėgsta nustebinti savo partnerį ir apipilti dovanomis savo artimuosius.

Dianos būdamos švelnios, jautrios, impulsyvios visada nori turėti daug gerbėjų ir nelikti nuošalyje. Jos labai atsidavusios savo antrajai pusei nors ir laukia is gerbėjų dėmesio, bet kartą pamilusios – mylės visą gyvenimą.

Dianos idealistės. Kaip žinoma, idealizmas grynu pavidalu retai būna pinigų šaltinis. Jeigu joms pavyksta praturtėti, tada tenka visiškai pasikeisti arba sulaužyti savo vidinę esmę.
Dianas traukia ugnis, todėl gali pasirinkti visai nemoterišką metalurgės profesiją. Visiškai netinka specialybės susietos su daugybe smulkmenų ar rutiniškos.