Ką reiškia vardas Dainora ? Vardo Dainora reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Dainora – lietuviškas vardas,kurio trumpinys: Dainė, dain- (: liet. dain-a) + nor- (: liet. nor-ėti).

Vardadienis: Balandžio mėn 1 d. – Dainorų vardo diena.

Dainoros fantastiškai gražios, jų išskirtiniai bruožai leidžia joms išsiskirti iš minios. Jos džiaugsmingai šypsosi, nori visiškos veiksmų laisvės; labai talentingos užtat siekia lyderiauti o tam pasiekti pasinaudoja visomis savo gerosiomis savybėmis. Ištikimos šeimai.

Visų Dainorų išskirtinis charakterio bruožas – užsispyrimas, atkaklumas, lyderiavimas. Jos labai subtiliai patraukia žmones prie savęs.
Dainoros visada stengiasi, bet kokį konfliktą laimėti nors kartais ir ne visada būna teisios. Jos kerštingos. Jeigu kas nors jas užgauna, tai ir po metų ar kelių gali prisiminti. Į gerumą atsako visada gerumu ir niekada neužmiršta, ką gero kas padarė.

Dainorų darbo vieta dvelkia pasitikėjimo atmosfera, visada tvarkinga, nėra nieko nereikalingo. Jų darbo pobūdis labai įvairus. Trokšdamos žinių, jos įsisavina bet kurią profesiją. Mėgsta labai kruopščiai ir profesionaliai dirbti. Jos įstaigų vadovės, puikios chemikės, įvairių sričių inžinierės.

Panašūs vardai:

 1. Dainoras
 2. Dartautė
 3. Donatilė
 4. Dagnė
 5. Darata
 • Dainora

  Man patinka mano vardas :D

 • DAINORA

  retas,grazus lietuviskas vardas.vardo aprasymas atitinka mano charakterio savybes.

 • Dainora

  Vardo aprašymas, kaip pirštu į akį :D

 • Dainora

  Labai taikliai pasakyta apie tai, kad gerus dalykus atsimena visada, bet blogu irgi niekada nepairsta ir yra kerstingos.

 • Dainora

  Labai gražus vardas.Tiksliai viskas atitinka.

 • Irmantas

  Dainora yra mano mergina ir as ja labai myliu ir gerbiu.