Ką reiškia vardas Henrikas ? Vardo Henrikas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Henrikas – (1) germ., var. Enrikas, trump. Henris, Enris, Herkus vak. liet., vak. aukšt., tarm. Endrikis vak. liet., vid. lot. Henricus iš germ. Henrik, kuris iš šen. germ. Heimerich: sen. vok. aukšt. heim „namai“ + richi „galingas (valdovas)“.

Vardadienis: Liepos 13-15 d.

Henrikai turi aiškiaregystės dovaną, tai ateities idėjų žmonės, kurie toli aplenkia savo laikmetį. Jie neramūs, nuolat judrūs, nesilaiko nustatytų žmogiškųjų normų ir nesusieti su kokiomis nors koncepcijomis. Originalūs, ekscentriški, aukštos intuicijos inteligentiški žmonės. Labai mėgsta nepriklausomybę, darbuojasi širdžiai paliepus.
Henrikai visada pilni naujų idėjų ir yra geri specialistai. Jų turima galinga energija sužadina juos visiškai netikėtiems, staigiems veiksmams, kuriuos atlieka nuostabiai lengvai, todėl kartais keičia profesijas. Tačiau savo esme jie išskirtinai teigiami, energingi, vidiniai susikaupę ir rimti žmonės. Sunkiai pasiduoda kitų įtakai; atmeta bet kokią globą. Jie išdidūs ir ryžtingi, labai savarankiški; su kitais bendradarbiauja nenoriai.
Henrikai linkę į boheminį gyvenimą. Greitai užsiliepsnoja, labai impulsyvūs ir todėl kaip linkę romantiškiems meilės ryšiams.
Henrikų profesijos: išradėjai, pažangūs mokslininkai, hipnotizuotojai, politikai, medikai, žurnalistai

Panašūs vardai:

 1. Henris
 2. Hubertas
 3. Humbertas
 4. Hermanas
 5. Hildegarda
 • danieeeeelius )))

  mano tievo vardas )))))))

 • henrikas

  Nuostabus vardas.