Ką reiškia vardas Joana ? Vardo Joana reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Joana – hebr., trump. Jonė, Janė, iš sulotyninto hebr. Joanna, Johanna, kuris iš vyr. v. Johannes, žr. Jonas.

Vardadienis: Vasario 4 d., gegužės 24-30 d., rugpjūčio 24 d., gruodžio 12 d.

Joanos jautrios, užsispyrusios, turi aštrų protą. Jos optimistiškos ir dinamiškos. Į gyvenimą žiūri iš jo paradinės pusės. Turi gerus refleksus – fizinius ir protinius. Tai laisvos dvasios. Mėgsta permainas, nuotykius ir pasilinksminimus. Labai vertina laisvę ir negali gyventi be jos, kaip ir paukštis be sparnų. Teisingai pasinaudodamos laisve, gali plėtoti daugybę turimų talentų. Jos trokšta bendrauti su įvairiais žmonėmis, nuolat keliauja.
Joanos vardo dieną valdo Merkurijus, todėl jų devizas – atvirumas. Turi atvirą veidą – jų sąžiningumo liudininką. Apgaulė nepriimtina jų natūrai. Visi žino, kad Joanomis galima pasitikėti, todėl įsigyja daug draugų. Jų reputacija nepriekaištinga, pasitiki savo vidiniu balsu. Mėgsta besikeičiančias situacijas. Gyvenimo pateikiama įvairovė joms nuostabi.
Kai kurios Joanos būna sveikos avantiūristės. Vardo skaičius penketukas atstovauja labiausiai neramioms, energingiausioms ir permainingiausioms moterims. Teigiami bruožai: išprusimas, apsukrumas, mokėjimas vilioti, išvaizdumas, seksualumas, aistringumas, inteligentiškumas, laisva mąstysena.
Joanos nemėgsta rutinos ir monotoniškumo. Gyvenimą myli iki kraštutinumų ir “pražysta” ten, kur yra veikimas, judėjimas. Negyvena praeities atsiminimais, visiškai atsiduoda šiandieniniam gyvenimui, o žvilgsnį nukreipia į rytdieną, siekia nuotykių ir įspūdžių.
Joanos smalsios ir domisi viskuo, kas jas supa, dalyvauja įvykių sūkuryje, yra drąsios. Apdovanotos puikiu ir imliu protu, originalia mąstysena, jos turi didžiulį kūrybinį potencialą ir nenusakomą išradingumą. Dėl to jų profesionali veikla turi būti judri, įvairi ir įdomi. Kaip kūrybingos ir mokančios prisitaikyti gyvenime asmenybės, jos pasiekia sėkmės įvairiose gyvenimo srityse, nes greitai mokosi ir tobulėja. Tinkamiausios veiklos sritys gali būti reklama, diplomatija, žurnalistika, sportas, atskiros meno rūšys, taip pat profesijos, kurios reikalauja drąsos. Tuo požiūriu tinka alpinizmas, žvalgės profesija.

Panašūs vardai:

  1. Judita
  2. Jauvainė
  3. Justina
  4. Juozapina
  5. Juozapa
  • Joana

    Mano vardas yra Joana ir as ne negyvenu praeitimi, aš kaip tik ja gyvenu. Kai kurie šie dalykai nėra tiesa.
    Kokia kita Joana pritaria?