Ką reiškia vardas Karolina ? Vardo Karolina reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Karolina – sulotynintas germanų kilmės vardas, kurio trumpiniai yra Karolė, Lina. Karolinos vardas tarmiškai: Karolė – žemaitiškai, Karulė – šiaurės aukštaičių tarmėje (mstl. Žeimelis), Karalia – pietų  aukštaičių tarmėje  (dzūkų t.), Karalina ir Karusė – vardo Karolina variantai rytų aukštaitijoje, o bažnytinėje  lotynų kalboje Carolina yra Karolinos vardo atitikmuo,  kuris (Carolina) yra priesagos -ina vedinys iš sulotyninto germanų vardo Carola, kilusio iš germanų kalbos vardo Karla, kuris iš vyriško vardo Karl, žr. Karolis.

Vardadienis: liepos mėn. 5 d. – Karolinos vardo diena.

Visos Karolinos be jokių išimčių turi/įgyja išlavintą protą, kuris dažnai prilyginamas mokslinio mąstymo tipui. Dažnai Karolinos neskuba pasitikėti bet kuo. Galima sakyti jos nepasitiki niekuo, kol prieš tai nepačiupinėja ir visiškai neįsitikina faktų tikrumu. Dažnai pasitaiko, kad nuo Karolinos sklinda įvairiapusiškos vibracijos, todėl retas jos aplinkos žmogus sugeba atsispirti kerams ir lieka betarpiškai apžavėtas. Teigiama, kad didžioji dalis merginų, turinčių vardą Karolina, mėgsta daug kalbėti (kartais net per daug  – kas jas daro plepėmis), taip pat mėgsta girtis – gali ištisas valandas pasakoti savo išgyvnenimus ir gyvenimiškus potyrius bei pačius netikėčiausius  nuotykius. Beveik visos Karolinos nuo gimimo visiškai nenuspėjamos –  pvz. nueina  į parduotuvę, o nuėjusi jau nebežino, koks tikslas ją čionais atvedė.

Silpniausia vieta Karolinoms yra jų fizinis pažeidžiamumas. Beveik kiekviename žingsnyje Karoliną gali ištikti visai netikėti  nelaimingi nutikimai, nes jai neįprasta iš pradžių galvoti, o tik paskui veikti.

Karolinų charakteriai turi vieną bendrą bruožą – vienareikšmiškai, visų Karolinų charakteris yra labai ūmus. Skandalingos istorijos, įvariausi konfliktai ir netikėčiausi aiškinimaisi Karolinas lydi visur. Tačiau Karolinos į kitų žmonių poelgius ir įvairius įvykius reaguoja labai asmeniškai – širdimi, bet ne protu. Karolinų jausmai labai ryškūs  –  džiaugsmas, liūdesys ypač lengvai sukelia ašaras, o nuotaikų svyravimas neįtikėtinas – greitai pereina iš euforijos į nusivylimą – kartais papraščiausiai tiesiog dėl menkniekių. O abstrakcijos tokios, kaip muzikos garsai arba lyriškas, poetinis žodis gali jas sužadinti iki finalinės ekstazės.

Veikloje Karolinos išsirenka patrauklius ir pažinimą skatinančius užsiėmimus. Karolinos gali būti geros techninių ir socialinių sričių specialistės, o taip pat puikios meninikės: nuostabios aktorės, talentingos dailininkės, populiarios dainininkės,  įžymios filosofės,  respektabilios kultūros darbuotojos,  skaitytojų mėgiamos rašytojos bei politiškai stiprios valstybės veikėjos. Visoms Karolinoms dažnai patinka daryti visus darbus savo rankomis, todėl užsitarnauja kitų pagarbą ir populiarumą.

Meilėje Karolinos ne tik menininkės, bet kartu ir amatininkės. Tik  jos vienos tokios,  kurios moka išskirtinai ir subtiliai vilioti patikusius asmenis, na gerai, ne tik violioti, bet ir sėkmingai suvilioti, t.y. apvynioti aplink savo pirštą. O santuoką Karolinos priima kaip nuostabią, atpalaiduojančia ir nuo visų negandų tolimą bei saugančią prieplauką. Nors dažnas vyriškos lyties atstovas sakys, kad Karolina – tai dosnumu ir atjautos nestokojanti asmenybė, tačiau nepamirš paminėti ir fakto, kad ji iš sutuoktinio reikalauja išskirtinio ir įtemptai pavojingo nuolatinio dėmesio, bei pačių netikėčiausių ir kartais sunkiai įsivaizduojamų kaprizų tenkinimo.

Panašūs vardai:

 1. Karolė
 2. Karolis
 3. Kazimiera
 4. Kęstutis
 5. Klementinas
 • karolinute

  mane karole arba kare

 • Kornelija

  Mano darauge yra Karolina mes ja vadina korke

 • Aušrinė

  Mano tėtis norėjo, kad būčiau Karolina. Kai paskaičiau aprašymą, negalėjau patikėti – idealiai mane atitinka! Toks jausmas, kad žmogus, rašęs apie šį vardą asmeniškai mane pažinotų… ir dar esu menininkė, manau, kad būsiu muzikantė… nu žodžiu, aprašyme 100% tikslumo.

 • Karolina

  Mane vadina Karole arba Karo, ir man labai patinka :)

 • Karolina

  Labai grazus vardas man jis patinka nes yra isskirtinis ir niekam neleidziu jo trumpinti

 • karolina

  Mane visi draugai vadina karka

 • karolina

  Kara arba karka taip klasiokai vadina

 • desert rose

  Mano vardas yra Karolina. Taigi norejau paklausti kaip jus vadina draugai sutrumpinta forma nes sis vardas graziai nesitrumpina ir yra pakamnkamai ilgas.

 • Karola

  mane draugai vadina Karola arba Karol
  aš kadangi esu pripratus tai man visai patinka.