Ką reiškia vardas Laimutis ? Vardo Laimutis reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Laimutis – (2) liet., trump. Laimas, Laimis, priesagos -utis vedinys iš sen. avd. Laimas, Laimys, plg. prūs. avd. Layme, liet. vv. Laimėnai, Laimiškiai.

Vardadienis: Rugpjūčio 11 d.

Laimučiai linkę į mistiką, aktyvūs gyvenime ir labai besikeičiantys, smalsūs, turi iškalbos dovaną. Optimistai, mėgsta nuotykius, nepriklausomi, galintys pasiekti didelių laimėjimų gyvenime. Laimučių meilė labai platoniška, atsakinga ir ištikima.
Laimučių neigiamybės: išsiblaškę, neramūs, nepastovūs, ekscentriški, neturintys užuojautos jausmo, pasiduodantys likimo tėkmei, turi potraukį alkoholiui.
Laimučiai labai prisirišę prie pinigų. Tačiau dėl savo nepastovaus būdo jie gali per akimirką pralošti visą turtą ir iš pasiturinčio pavirsti elgeta. Tačiau jie dėl to nenusimena. Praeina kelios dienos ir jie vėl kuria naujus planus praturtėti. Jiems tai naujas gyvenimo nuotykis.
Laimučiai labai draugiški ir emocionalūs, tačiau tikrų draugų turi mažai. Tai atsitinka dėl to, kad jie visada labai užsiėmę ir skubantys, dėl to nelieka laiko įsigilinti į draugų problemas. Todėl jie gali tapti dideliais vienišiais.

Panašūs vardai:

  1. Laimutė
  2. Lauksmis
  3. Lauksvydas
  4. Laimonas
  5. Lauksminas