Ką reiškia vardas Raimundas ? Vardo Raimundas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Raimundas – sulotynintas germanų kilmės vyriškas vardas, kurio trumpiniai yra šie: Raimas, Raimis, tarm. Raimundas, Raimis šiaur. žem. Raimundo vardas kilęs iš sulotyninto germanų vardo Raymundus, kuris yra germanų kalbos žodžių junginio vedinys iš Raginmunt. Išvertus iš germanų kalbos Raginmunt reiškia: sen. vok. ragin „lemtis“ + munt „apsauga, gynėjas“.

Vardadienis: Sausio mėn. 7 d., 23 d., rugpjūčio mėn. 31 d. – Raimundo vardo diena.

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas “keisti arklius pirmoje stotelėje” ir tai tipiška jiems.

BET labai meilūs su vaikais – savais ir svetimais, tačiau tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai jiems – tas pat kaip ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl Jūs vaikus laikote tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:

  1. Raimondas
  2. Raimunda
  3. Ramonas
  4. Ramona
  5. Raimis
  • raimundas

    emocijos:) pasibjaurėjimas-18 proc.paliktų merginų,apgautų ar įžeistų, Raimundo,žmonių;Liūdesys-6 proc.netekusių Raimundo;Džiaugsmas-59 proc. pažįstančių linksmą Raimundą;Nuostaba-12 proc. galvojančių tuomet apie Raimundą:D (taip,kad ne nuo vardo visa tai priklauso mielieji)