Ką reiškia vardas Saulė ? Vardo Saulė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Saulė - liet., iš sen. lietuvių mitologinės dangiškąją ugnį personifikuojančios būtybės vardo Saulė: liet. saulė „ryškiausiai matomas dangaus kūnas“.

Vardadienis: Spalio mėn. 20 d. – Saulės vardo diena.

Jūsų partneriams turėtų būti paklusnios ir švelnios antrosios pusės. Jūs – medžiotojai, turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomite, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jūsų pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti.

Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip juos varžyti.

Panašūs vardai:

 1. Saulenė
 2. Saulenis
 3. Sakalas
 4. Sirmantė
 5. Sirmantas
 • Saule

  Saule reikia dziaugtis, saule reikia gerbti…Nes kiekvienai gyvybei reikia Saules, be jos mes lyg be ranku, be jos mes lyg be koju, todel labai prasau gerbkite saule.Mano vardas yra Saule Vaitkunaite. Jei noresite daugiau pabendrauti mano el pastas yra [email protected] lauksiu laiskuciu :) ) (h)

 • Saule

  Mano vardas yra Saulė , ir tuo begalo didžiuojuos . Kaip sakoma , kad daugiau vardas pats prilimpa prie žmogaus , o ne žmogus prie jo , ir jeigu tas žmogus turi kokia pravarde , reiskias tam zmogui vardas ne tiek pritinka . Man mano vardas manau puikiai pritiko , kad niekaip nei vienas žmogus nesugalvoja man pravardes . nei saulyte , saulute nei kitaiip , tesiiog Saulė. : )))

 • Saule

  Mano vardas Saulė. Žmonėm kuriuos aš pažįstu labai patinka šis vardas!

 • saulene

  as esu saulene man jis patinka nes sis vardas yra sukurtas is saules as ji dievinu man jis ziaiurei patinka labai labai jei visu zmoniu butu toks vardas saulene tai butu gerai bet :( visu skirtingi vardai :)

 • hyyy ;D

  grazus! linksmas ir mielas :)

 • Saule

  sio vardo aprasymas yra kiek neteisingas Saule yra tikras pagoniskas vardas tai yra Saules deive na kurejai kiek moksliskai ji apbudino. O su komentarais sutinku grazesnio vardo ir nera kai susilaukiau dvieju dukru tai man buvo labai didele problema su vardu isrinkimu. Nors man ir jau ant nosies 40, bet keliaudama per yvairias salis niekaip nenustoja stebinti mano vardas ir man tai labai patiknka buti isskirtine :) ))))

 • viktoras

  mano anukele nesioja varda SAULE ,jinai gime birzelio men.ir tevelis ja uzrase kaip saulute,o man vaiko vardas-skamba kaip saules spindulelis,nesantis sviesa,siluma:ji turi dar antra varda MARIJA tai gaunasi saskambis-saule marija,kaipsviesiausioji sventa marija,patyikekyt zmones tikrai geras vardas….

 • hmm

  mano klasioke saule tai kartais linksma o kartais pamaiva

 • Saulė

  Didžiuojuosi savo vardu. Dekoju mamai

 • ssaauullee

  Mano vardas Saule :)