Ką reiškia vardas Daina ? Vardo Daina reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Daina -Daina – lietuvių kilmės vardas mergaitei. Dainos vardas kildinamas iš žodžio daina.

Vardadienis: Rugpjūčio mėn. 8 d. – Dainų vardo diena.

Dainos, labai etiškos asmenybės, kurios stengiasi visada rodyti geriausius rezultatus. Jų vardadienį globoja Jupiterio planeta, todėl jų pagrindinis bruožas – intelektas. Esa realistės todėl ir protas būna analitinis ir tai joms leidžia atlikti grandiozinius darbus.

Dainos asmeniniame gyvenime labai seksualios, aistringos. Saulė nulemia tai karštą, tai šaltą jų būseną. Jos uždarokos ir baikščios, tačiau kartais tai tik apsimetimas, noras, kad jomis kiti galėtų ilgai grožėtis. Širdies gilumoje yra svajotojos. Dainos – gudrybių ir išsisukinėjimo meistrės (lapės). Jų ryžtingumas ir gudrybės paslėptos po visa dviveidžio kauke. Bet kokias nuoskaudas, tikras ar menamas, jos atsimena ilgai, tačiau, esant reikalui, pirmos ištiesia pagalbos ranką skriaudėjams.

Dainos, bet kokiame darbe siekia vadovo posto, o išėjusios į užtarnautą poilsį, realizuoja save kad ir burdamos kortomis. Jos puikios aktorės, meninkės ir politikės, būna geros organizatorės, režisierės, sportininkės. Yra atsakingos, ištesi duotą žodį. Nuoširdžiai tiki, kad jų paskirtis ir sugebėjimai skirti žmonijos labui.

Dainos kartais linkusios būti nuošalyje, veikti intuityviai, gali būti aiškiaregės. Dažnai jos atitrūkusios nuo realybės vien dėl to, kad, jų manymu, ji liūdna ir skaudi, arba užsidariusios savyje, gali įsigilinti į savo dvasios paslaptis. Kartais pasineria į religiją, bet tokią, kuri pirmiausia apeliuotų į vaizduotę ir mistiką.

Neigiamos savybės: neryžtingumas, ambicijų neturėjimas, kraštutinumai, smulkmeniškumas, pavydumas. Dainų partneriams nevalia užgaulioti jų išpuoliais bei veiksmais, nes jos labai žiauriai pasmerkia ir baudžia save. Pagrindinė klaida, kurios turėtų vengti Dainos – tai savęs išsekinimas. Dėl tos priežasties jos linkusios sirgti skrandžio ir žarnyno ligomis.

Panašūs vardai:

 1. Dava
 2. Danutė
 3. Dainė
 4. Darutė
 5. Dobilė
 • Daina

  Mano vardas ir man jis labai grazus:)

 • aiste

  nebesvaikit vakaii , slykstuss , taip ir noris sakyt , daina , dv padainuok :D

  • Daina Masilionytė

   Geriau būsiu Daina ir dainuosiu, nei būsiu tokiu žmogumi kuris sugeba smerkti kitą tik dėl jo vardo. :) Žema…
   Geriau jau būtum patilėjus, nes tik pati dabar irodai koks vaikas vis dėl to dar esi, nes tik pravardės, pasišaipimai galvoje. Užauk. :)