Ką reiškia vardas Danutė ? Vardo Danutė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Danutė - šis vardas pirmą kartą paminėtas hebrajų istoriniuose šaltiniuose, o išvertus i lietuvių kalbą reiškia – „dievas mano teisėjas“. Tačiau Danutės vardas minimas taip pat Lietuvos istoriniuose šaltiniuose ir siejamas su lietuviškais vietovardžiais.

Danutė – liet., trump. Dana, Danė, – liet. priesagos -utė vedinys iš asmenvardinės šaknies Dan- (plg. liet. pvd. Dan-eika, vv. Dan-eikiai, prūs. avd. Dan-icke) arba liet. priesagos -utė vedinys iš v. Danielė trumpinio Dana, Danė, žr. Danielė

Vardadienis: Gegužės mėn. 5 -27 d. – Danutės vardo diena.

Danutės šeimos moterys, kurios į pasaulį žvelgia realistiškai /strong> .Jos labai sąžiningos ir šis jų bruožas aplinkinių vertinamas, to neįmanoma nepastebėti.

Danutės žino kaip vertinti savo laisvę; būti pripažintai – joms labai svarbu. Nėra idealistės kurios siekia aukščiausių įvertinimų. Asmeniniame gyvenime jos kuklios, kultūringos atsidavusios savo šeimai.
Danutėms patinka gerai atrodyti – jos labai skoningos, jų patrauklumas, seksualumas nereikalauja daug kosmetikos.

Danutės savo profesijose labai specializuojasi ir tampa savo amato profesionalėmis . Stropios, atkaklios užtat dažnai pasirenka politikės karjerą.

Panašūs vardai:

 1. Donatilė
 2. Darutis
 3. Daina
 4. Darotas
 5. Danguolė
 • eva

  mano paciu geriausiu mociuciu vardas DANUTE

 • Aine

  Mano tetos lb lb geros vardas :D :*

 • reda

  sis vardas yra mano abieju mociuciu ir manau kad jis grazus :) *

 • Emilija

  Mano vienintelės ir nepakartojamos močiutės vardas Danutė !!!;D myliu ją ir ši reikšmė tikrai graži.