Ką reiškia vardas Ipolitas ? Vardo Ipolitas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Ipolitas – graikų kilmės vyriškas vardas, kurio trumpiniai – Politas, Polis, Polius, tarm. Polita, Politas piet. aukšt. (dz.), Ipas aukšt. (viln.), iš sulotyninto graik. Hippolytus: graik. hippos „arklys“ + lyo „iškinkyti“.

Vardadienis: Sausio 30 d., rugpjūčio 13-22 d.,

Ipolitai išskirtinai aistringi. Jiems meilė – aukščiausias menas. Mylėdami jie pakyla iki debesų. Jei moteris pasirodo ne jų išsvajotas idealas – tiesiog tragedija.
Ipolitams pats sunkiausias darbas – priimti sprendimus, nes jie skausmingai neryžtingi. Kas dėl pinigų – jie gana dosnūs. Tiesa, niekada į namus nesikviečia daug svečių. Jiems svarbu ne kiekis, o kokybė.
Ipolitai savo darbą atlieka be priekaištų. Jie mielai bendrauja su žmonėmis. Lengvai ir neužgauliai duoda įsakymus savo pavaldiniams, tačiau atsiradus mažiausiai kliūčiai gali smukti į krūmus.
Ipolitai gerų darbinių rezultatų pasiekia tokiose profesijose, kurios reikalauja gilaus supratimo, atidumo ir pusiausvyros.
Ipolitams patartina vengti piktnaudžiavimo alkoholiniais gėrimais, kurie jiems gali sukelti kepenų ir inkstų susirgimus. Jie linkę į šiuos susirgimus.

Panašūs vardai:

  1. Izidorius
  2. Irenėjas
  3. Ifigenija
  4. Izidora
  5. Irena