Ką reiškia vardas Marcijonas ? Vardo Marcijonas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Marcijonas – (2) lot., trump. Marcys, Marčius, tarm. Marcius piet. aukšt. (dz.), ryt. aukšt., iš lot. Martianus, kuris yra priesagos -anus vedinys iš Mars (kilm. Martis) — Marsas, romėnų karo dievas.

Vardadienis: Sausio 11 d., balandžio 20 d.

Šio vardo turėtojai sugeba užkopti karjeros laiptais į gana dideles aukštumas, turi šansų tapti net milijonieriais, tačiau tai įvyksta tik senatvėje. Kad galėtų kovoti patys su savimi, būtina stabilizuoti namų ir šeimos įtaką. Kartais dirba iki vėlumos, nes siekia uždirbti pinigų jaukiam ir gražiam lizdui sukurti.
Marcijonai savotiškai supranta meną, literatūros kūrinius, teatro spektaklius. Vaidindami scenoje gali apnuoginti savo jausmus, kuriuos paprastai slepia. Įvaldę šachmatų žaidimą, jie mėgsta aplinkinius sužavėti savo nenumatytais ir netikėtais ėjimais. Tai tinka ir jų kasdieninei veiklai – numato kitų poelgius ir elgiasi pagal situaciją.
Marcijonus valdo Mėnulis, kuris suteikia emocionalumo jausmą ir intuiciją. Mėnulis, žmogaus susidvejinimo ir pasirinkimo simbolis, charakterizuoja vidinio pasaulio pokyčius, likimo charakterį, norus, instinktus, dvasines būsenas, sveikatos būklę, moters įtaką.

Panašūs vardai:

  1. Marijonas
  2. Martynas
  3. Marcelina
  4. Motiejus
  5. Mažvydas