Ką reiškia vardas Marijonas ? Vardo Marijonas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Marijonas – (2) lot., trump. Marius, iš lot. Marianus, kuris yra priesagos -anus vedinys iš Marius, žr. Marijus.

Vardadienis: Balandžio 30 d., liepos 2 d., spalio 17 d.

Šio vardo turėtojai sugeba užkopti karjeros laiptais į gana dideles aukštumas, turi šansų tapti net milijonieriais, tačiau tai įvyksta tik senatvėje. Kad galėtų kovoti patys su savimi, būtina stabilizuoti namų ir šeimos įtaką. Kartais dirba iki vėlumos, nes siekia uždirbti pinigų jaukiam ir gražiam lizdui sukurti.
Marijonai savotiškai supranta meną, literatūros kūrinius, teatro spektaklius. Vaidindami scenoje gali apnuoginti savo jausmus, kuriuos paprastai slepia. Įvaldę šachmatų žaidimą, jie mėgsta aplinkinius sužavėti savo nenumatytais ir netikėtais ėjimais. Tai tinka ir jų kasdieninei veiklai – numato kitų poelgius ir elgiasi pagal situaciją.
Marijonus valdo Mėnulis, kuris suteikia emocionalumo jausmą ir intuiciją. Mėnulis, žmogaus susidvejinimo ir pasirinkimo simbolis, charakterizuoja vidinio pasaulio pokyčius, likimo charakterį, norus, instinktus, dvasines būsenas, sveikatos būklę, moters įtaką.
Marijonai jaučia aštuonetuko vibracijas, todėl jie nori viską daryti su užmoju. Jiems tinka būti vadybininkais, lyderiais arba turėti įspūdingą verslą. Trokšta vesti paskui save kitus, o ne vilktis iš paskos.

Panašūs vardai:

  1. Marcijonas
  2. Marijus
  3. Marinas
  4. Marius
  5. Martynas